Pozvánka k posezení
17. 4. 2018
zobrazit všechny

Zpravodaj OÚ Maršov – duben 2018

• V sobotu 21. 4. 2018 vás zveme do kulturního domu od 14:00 hod. K poslechu i tanci bude hrát “ Vozembouch a Heligónka“.
    Vstup dobrovolný. Občerstvení zajištěno.
  • Svoz nebezpečného odpadu bude ve čtvrtek 19. 4. 2018, možnost připravit u silnice, jedná se o tyto odpady: monočlánky, suché články, autobaterie a pneumatiky z osobních automobilů, televizory, zářivky, léky, ledničky a plechovky od barev.
  • Upozorňujeme všechny majitele psů k vakcinaci proti vzteklině. Dostavit by se měli zejména ti, kteří mají v očkovacím průkaze platnost vakcinace do dubna – června 2018 (ti, kteří využili kombinovanou vakcínu vloni nebo základní vakcínu proti vzteklině před 3 roky).
    Očkování se uskuteční: v Maršově u Úpice – u obecního úřadu; 5. května 2018 (sobota) v 17:20 – 17:30. Možno zakoupit přípravky k odčervení a proti blechám a klíšťatům. V místě bude možno v uvedených hodinách nechat navakcinovat také králíky proti moru. Kočky proti základním kočičím infekčním onemocněním.
  • Zveme Vás na pálení čarodějnic 30. dubna 2018 ke koupališti. Lampiónový průvod bude odcházet v 19:30 hod. od obecního úřadu. Zúčastnit se můžou masky všech věkových kategorií.
  • VÝZVA
    Když bude stát na 1. května 2018 pěkná májka v obci, budou viset jitrnice na stromě a pivo poteče proudem!